Sniper Elite 5 pirmais oficiālais spēles video treileris

Rebellion tikko ir izlaidis oficiālu Sniper Elite 5 spēles video treileri. Sniper Elite 5 elites šāvējs Karls Fērbērns 1944. gadā dosies uz Franciju, lai iznīcinātu operāciju Kraken.

Kā daļa no slēptās ASV operācijas, lai vājinātu Atlantikvolas nocietinājumus gar Bretaņas piekrasti, Karls sazinās ar Francijas pretošanās spēku. Drīz viņi atklāj slepenu nacistu projektu, kas draud izbeigt karu, pirms sabiedrotie pat paspēj iebrukt Eiropā: operācija Kraken. Karla misija ir likvidēt augsta ranga nacistu virsniekus un uz visiem laikiem izbeigt operāciju Kraken.

Pamatojoties uz reālajām vietām no Francijas 1944. gadā, jaunās spēļu kartes ir lielākās un visaptverošākās franšīzes vēsturē. Spēles jaunā šķērsošanas sistēma piedāvā spēlētājiem vēl lielākas iespējas, kad runa ir par mērķu sasniegšanu. Spēlētāji pat varēs uzaicināt draugu, lai palīdzētu viņiem viņu misijā, izmantojot uzlabotas sadarbības spēles iespējas.

Sniper Elite 5 turpina franšīzes nepārspējamo taktisko snaipera pieredzi, kas papildināta ar neticamu ballistiku un uzlabotu nogalināšanas kameru, paceļot žanra funkciju nākamajā līmenī. Jaunās pielāgošanas iespējas ļauj pielāgot šauteni, citus ieročus un munīciju atbilstoši misijai un spēles stilam.

Spēle sola ietvert plašu kampaņu un progresīvu ieroču spēles fiziku. Turklāt tam būs augsta līmeņa pielāgošanas iespējas. Būs arī vairāku spēlētāju spēle, kas atbalstīs līdz 16 spēlētājiem. Un visbeidzot, nogalināšanas kamera atgriezīsies.

Sniper Elite 5 iznāks uz PC vēlāk šogad.

Dsogaming

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Translate »
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x