Xbox Series X grafikas specifikācijas būs vairāk nekā astoņas reizes spēcīgākas nekā Xbox One

Xbox boss Fils Spensers publiskotajā ziņojumā ir atklājis vairākas Xbox sērijas X grafikas specifikācijas. 

Pēc Spensera teiktā, Microsoft nākamās paaudzes konsole piegādās 12 teraflopus grafiskās apstrādes jaudas jeb “divreiz vairāk nekā Xbox One X un vairāk nekā astoņas reizes pārsniedz sākotnējo Xbox One“. Tas saskan ar baumām no 2019. gada decembra, kas tika ziņotas par Xbox Series X specifikācijām vairāk nekā dubultot Xbox One X daudzās jomās. 

Teraflops, ja esat aizmirsis, tiek izmantots GPU jaudas mērīšanai. Teraflops tiek aprēķināts, izmantojot procesora jaudas ātrumu un kodolu skaitu, un, lai arī lielāks teraflops ne vienmēr nodrošina labāku veiktspēju reālajā pasaulē (divreiz līdz astoņas reizes pārsniedzot Xbox One), var droši teikt, ka Xbox Series X būs būtisks solis uz augšu. 

Neskatoties uz grafiku, Spensers saka, ka konsoles galvenais procesors – tas ir, centrālais procesors – ir arī četras reizes spēcīgāks nekā procesors, kas darbina parasto Xbox One. Xbox X sērija nodrošina patiesu paaudžu lēcienu apstrādes un grafikas jaudā ar modernākajām metodēm, kas rada lielāku kadrēšanas ātrumu.

Liela daļa Spencers ziņojumā atkārto funkcijas un skaitļus, par kuriem mēs jau esam dzirdējuši: NVMe SSD krātuve, pilnīga Xbox iepriekšējo modeļu saderība, 120 FPS atbalsts utt. Tomēr tika uzsvērtas arī dažas jaunas un iepriekš neizpētītas funkcijas, piemēram, Microsoft patentētā mainīgās likmes ēnošana. Spensers saka, ka tas ļauj izstrādātājiem labāk noteikt prioritātes konkrētiem elementiem, piemēram, rakstzīmēm vai objektiem, iegūstot stabilāku kadru ātrumu un augstāku izšķirtspēju, neietekmējot galīgo attēla kvalitāti. 

Spencers sniedza arī mūsu visdetalizētāko aprakstu par sistēmas multi-spēles tūlītēju atsākšanas atbalstu. Konsoles modernizētā SSD darbībā tas ļauj spēlētājiem gandrīz uzreiz turpināt vairākas spēles no apturēta stāvokļa, atgriezties tur, kur bijāt un ko darījāt, negaidot ilgu spēlēs ielādi un parādīšanos uz ekrāna  Lieliskas ziņas cilvēkiem, kuriem ir izplīsuši mati, lecot starp spēlēm, par šo gen. 

Gamesradar

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Translate »
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x