Tribe: Primitive Builder pirmie ekrānuzņēmumi un spēles video treileris

Polyslash ir laidis klajā Tribe: Primitive Builder pirmos ekrānuzņēmumus un spēles video treileri. Tribe: Primitive Builder ir izdzīvošanas spēle ar meistarīgu mehāniku, kurā primitīvajos laikos jūs kļūstat par arhitektu un palīdzat savai ciltij attīstīties un paplašināties.

Šeit ir spēles galvenās iezīmes:

Izpētīt – Kļūstiet par arhitektu primitīvos laikos un palīdziet savai ciltij uzplaukt un paplašināties. Kā vecāko balsij jūsu uzdevums ir izpētīt salu, meklējot visu, kas palīdzētu jums un jūsu ciltij izdzīvot. Savākt koku, akmeni, dubļus un pat lapas. Izmantojiet vidi savā labā vai ejiet bojā kā daudzas civilizācijas pirms jums. Lai ko jūs darītu, plānojiet, ko darīsiet tālāk.

Konstruēt – sala ir jūsu audekls. Izmantojot savāktos resursus, jūs varat uzbūvēt ēkas, kas jūsu ciltij nodrošina pajumti, pārtiku un darbu. Jauniniet savas tehnikas un izmantojiet uzlabotus materiālus, lai izveidotu izturīgākas un lielākas ēkas.

Nopelniet reputāciju – ievērojiet vecāko norādījumus. Pabeidziet uzdevumus un izpelnieties cilts uzticību vai stājaties pretī tās dusmām. Ja vēlaties vadīt cilti, viņiem ir jāuzticas jums. Pārliecinieties, ka viņu vajadzības nav aizmirstas, un viņi pretī jums palīdzēs ar visu iespējamo.

Amatniecības rīki – kā arhitekts jūs esat tik spēcīgs kā izmantotie rīki. Izveidojiet savu rīku komplektu, lai tos izmantotu un iekarotu savvaļas dzīvniekus. Āmuri, lāpstas, cērtes un citi rīki palīdzēs jums būvēt ēkas, bet izpētes rīki palīdzēs sasniegt salas daļas, kuras iepriekš nebija pieejamas.

Paplašināties – audzējiet savu ciematu. Jūs kontrolējat, cik ātri cilts paplašinās, un jums ir jārūpējas par viņu vajadzībām. Piemēram, ja jūs izvērsīsities pārāk ātri, jūs jutīsities badā.

Tribe: Primitive Builder šogad ieradīsies Steam.

Dsogaming

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Translate »
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x