Sons of the Forest tiks izlaista uz datoriem 20. maijā

Endnight Games ir paziņojis, ka Sons of the Forest iznāks uz datoriem 2022. gada 20. maijā. Lai atzīmētu šo paziņojumu, komanda ir izlaidusi arī jaunu video treileri, kuru varat atrast zemāk.

Sons of the Forest ir atklātas pasaules izdzīvošanas šausmu spēle, un tas ir spēles The Forest turpinājums. Spēle izmantos Unity Engine, un sākotnēji spēle bija paredzēta izlaist 2021. gadā.

Sons of The Forest izmantos jaunus renderēšanas un apgaismojuma efektus, kā arī nodrošinās pārliecinošākus laikapstākļu efektus. Šis jaunais treileris sniedz ieskatu spēles grafikā, tāpēc noteikti noskatieties to.

Līdzīgi kā pirmajā spēlē, spēlētāji Sons of The Forest varēs izveidot bāzes un citas struktūras. Turklāt spēlei būs jauni ienaidnieku veidi – pilnīgi jauna monstru un kanibālu šķirne.

Turklāt spēle nodrošinās dažus šaujamieročus, ko spēlētāji var izmantot, lai gan munīcija būs ļoti ierobežota. Kaujas sistēmas uzmanības centrā joprojām būs cīņa ar rokām. Turklāt spēle ieviesīs jaunus slazdu veidus, kā arī citus ēkas uzlabojumus.

Dsogaming

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Translate »
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x