Sniper Elite 5 iznāks 26. maijā. Jauns video treileris

Rebellion ir paziņojis, ka Sniper Elite sērijas jaunākā daļa Sniper Elite 5 tiks izlaista 26. maijā. Lai atzīmētu šo paziņojumu, komanda ir izlaidusi arī jaunu video treileri, kuru varat atrast zemāk.

Jaunajā video ir sniegta detalizēta informācija par sižetu un galvenajiem varoņiem, kas tiks parādīti Sniper Elite 5, kad elites šāvējs Karls Fērbērns atklāj nacistu sazvērestību, lai pagrieztu Otrā pasaules kara gaitu. Karlam ir jāizmanto visas viņa rīcībā esošās prasmes, lai apkopotu informāciju par plāniem un pārliecinātos, ka tie nekad nepiepildās. Tas viņu nostādīs pretī shēmas izstrādātājam Abelardam Mölleram, kurš ir jāaptur par katru cenu.

Sniper Elite 5 piedāvās plašu kampaņu, kas būs pieejama gan solo, gan tiešsaistes kooperācijā. Spēlē tiks izmantota fotogrammetrija, lai iegūtu bagātīgus vizuālos attēlus.

Turklāt spēlei būs pavisam jauns tiešsaistes režīms. Iebrukuma režīms ļaus spēlētājiem iesaistīties viens otra kampaņās un uzņemties Axis Snaipera lomu, piedāvājot augstu atlīdzību. Tas dos pilnīgi jaunu dimensiju spēles intensīvajai drāmai un papildu dažādību ienaidniekiem, ar kuriem jūs saskarsieties kaujas laukā. Turklāt 16 spēlētāji var stāties pretī daudzspēlētāju spēlē dažādos spēles režīmos.

Dsogaming

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Translate »
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x