PlayStation piedāvā apskatīt nākamās paaudzes PSVR kontrolierus

PlayStation piedāvā pirmo ieskatu jaunajos kontrolieros viņu gaidāmajai nākamās paaudzes PlayStation VR sistēmai priekš PlayStation 5.

Ziņojumā tiek teikts, ka jaunie kontrolieri balstīsies uz jauninājumiem, kurus ieviesa  DualSense bezvadu kontrolierī, kas mainīja spēles sajūtas spēlējot PS5.

Kontrolieri pašiem būs orbīta formas, kas ļauj spēlētājiem tos dabiski turēt, un tie ir izstrādāti, ņemot vērā ergnomiku. Viņi aizņemsies vairākas funkcijas no PlayStation 5 DualSense kontroliera, tostarp Adapative Triggers,  kā arī Haptic atgriezenisko saiti.

Pāris papildu funkcijas šajos kontrolieros ietvers arī pirkstu pieskāriena noteikšanu, kas ļauj kontrolierim atklāt pirkstus, faktiski nenospiežot nekādas pogas, ja vien jūsu rokas atrodas kontroliera iekšpusē.

Acīmredzot šie kontrolieri joprojām ir prototipi, tāpēc galīgais dizains pirms izlaišanas vēl varētu mainīties. Taču minētie prototipi ļoti drīz būs izstrādes rokās, saka Sony, tāpēc tas mums dod ļoti labu priekšstatu par to, ko mēs varam sagaidīt. 

Videogamer

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Translate »
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x